Bordspendyl, nyklassicism, urtavla med romerska siffror, fanerad med olika träslag, bronserade detaljer, dekor av vinrankor, verket märkt Paris, 1900-talets första hälft, med nyckel, slitage, lagningar, avslag, urtavla med ytslitage.
Auktnr | SE1.20240508.A56942 |
Utropspris | 750 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:10:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 19:52:33 | bachtarash01 | 800 kr |
30/4 10:08:31 | rigmil18 | 750 kr |